Shunmei Medikal Ltd. Şti 2009 yılında, longang ilçesinde, Shenzhen şehrinde kurulmuş olup, ulusal yüksek teknoloji ile modern mühendislik teknolojisi ve klinik tıpın birleşmesinden oluşup tıbbi cihazların geliştirilmesi, üretilmesi ve satışı üzerine çalışmaktadır. Shunmei medikal iki üretim tesisine sahiptir, bir adeti Shenzhen şehrinde diğeri Huizhou şehrinde bulunmaktadır.Şirket ileri teknolojili temiz oda yerleri ve kontrol sistemlerinden oluşmaktadır.

Shunmei Medikal tıbbi ürün geliştirme, kalite kontrol, kurumsal yönetim konusunda uzmanlaşmış kadroya ve geniş market ağına sahiptir.Şirket genel olarak polimer malzemeden yapılma tek kullanımlık medikal Perkütan Koroner Girişim(PCI) ürünleri, Santral VenözKateter Kiti, Tek Kullanımlık Basınç Transdüserleri ve benzer ürünleri, Angiografik Şırınga ve benzerleri, Kardiyovasküler Müdahale Ürünleri, Anestesi ve ICU, Medikal Görüntüleme, Hemodiyaliz, Üroloji, Drenaj, Kadın Doğum ve Hastalıkları, Yardımcı Üreme Tedavisinde kullanılan ürünleri üretmektedir.

Shunmei Medikal Dünya çapında profesyoneller için daha gelişmiş ve ileri düzey tek kullanımlık ürünler sağlar üretim fikrimiz “bilim ve teknoloji ile üretilmiş yenilikçi ürünler hastaları ve müşterileri bir araya toplar”dır.

Email Mobile
nora4@shunmed.com 0090 0530 760 4381
nora7@shunmed.com 0090 0530 760 4391